İçeriğe geç

SON DAKİKA

Mesai arkadaşlarından bir kaçının dolduruşuna gelerek henüz tanımadığı birinin arkasından atmaya başlayan Öğretim Görevlisinin karaktersizlik sorunu olduğu tespit edildi…

 bir başka ‘Son Dakika’ haberleri 

Peki bu sorun geçici mi?

Evet, her hastalık gibi karaktersizlik hastalığıda düzenli tedavilerle geçebiliyor. Yeterki hasta istekli olsun ve at gözlüğünü çıkartmayı başarabilsin.

Bu hastalık bulaşıcı mı?

Aslında zor bir hastalık, bu yüzden bulaşma ihtimali oldukça güç. Ama maalesef son bir dönemdir bulaşıcı olduğunada şahit olduk.

Hastalığın belirtileri nelerdir?

En büyük belirtisi, bir kişiyi tanımadan onun arkasından atmasıyla ortaya çıkar. Hastalığın ikinci evresi ise daha sancılıdır, bu evrede kişi tamamen başkasının dolduruşuna gelerek onun bunun hakkında çevresindekilere yalan yanlış bilgiler vermeye başlar. Hastalığın son evresi ise Karaktersizlik X S Max Plas‘tır bu evrede hasta arkasından attığı kişilerin yüzüne gülmeye devam eder. Onun haberi yokmuş gibi davranır.

Hastalığın yan etkileri var mı?

Evet tabii ki var. Bazı durumlarda meslekten olmaya kadar gider. Veya medyada başına büyük işler açmaya kadar gider. Uzun bir süre tatile çıkma isteği duyarak mevcut işlerini askıya alması gerekebilir…

Bu hastalığa en iyi örnek kişiler kimlerdir?

Zaman zaman burada isimlerini paylaşarak bilgiler vereceğim, şu an müsait değilim çayı demlemem gerekir… (En kısa zamanda geleceğim)

Bu yazı devam edecek… 

Kategori:Son Dakika

Bu yazı yorumlara kapalı.