İçeriğe geç

Firmalar İçin Blog Sitesinin Önemi

Reklam içerir.

Çok değil bundan birkaç yıl önce blog siteleri neredeyse en çok kişisel olarak kullanılıyordu. Arama motorlarında yaptığınız bir aramanın sonucunu mutlaka bir blog sitesinde bulduğunuzda olmuştur. Örneğin Google’a “Ayna Gibi Parlayan Pastalar” yazdığınızda sizi götüreceği yer mutlaka bir blog sayfasındaki bilgidir. 🙂

Günümüzde ise blog kullanım anlayışı değişti ve sadece bireyler değil firmalarda blog sitesi kullanmaya başladı. E-Ticaret sitelerinin trafiğini, ürünlerinin satışını ve daha fazla göz önünde olmayı planlayan birçok firmanın da bloğunun olduğunu fark edeceksiniz.

E-Ticaret sitesi veya diğer kurumsal web siteleriniz çoğunlukla durağandır ve mevcut içeriğin dışında pek fazla veri girişi yapılmaz. Fakat blog siteleri sürekli güncel ve insanlarla bilgi alışverişi için etkileşim halinde olacağı için kurumsal veya e-ticaret sitesini büyük ölçüde destekleyecektir.

Örneğin bir parfüm satışı yapan online alışveriş siteniz varsa, bunun blog sayfasında parfümler hakkında güncel bilgiler paylaşabilirsiniz. Aramalar sonucu bu paylaşıma gelen ziyaretçiler aynı zamanda ürün satışı yaptığınız e-ticaret sitenize de gelmiş olacaklar.

Size en iyi destek olabilecek profesyonel, kullanıcı dostu ve kolay kullanıma sahip blog paketlerini inceleyebilirsiniz. Şöyle Buyurun.

Kategori:Web

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir